Szkoła Zdrowego Stylu Życia zwana również Akademią Zdrowia Wellness została założona przez Fundację Wellness w celu propagowania zdrowego stylu życia, zgodnie z jej misją.

Fundacja jako organizacja non-profit nie czerpie zysku ze sprzedawanych kursów i szkoleń. Cały zysk przeznaczony jest na działalność statutową.

Szkoła  jest częścią naszego programu usprawniającego system opieki zdrowotnej który nie może poradzić sobie z pandemią chorób przewlekłych, a co za tym idzie z problemem zakaźnego koronowirusa. Choroba którą wywołuje (COVID-19), spowodowała śmierć wielu osób na całym świecie.

Najlepszym lekarstwem w walce z chorobami przewlekłymi i koronowirusem 2019-nCoV jest prowadzenie zdrowego stylu życia!

Będziemy zatem uczyć wszystkich jak się właściwie odżywiać, poruszać, jak myśleć i jak się zachowywać zgodnie z wrodzoną inteligencją genetyczną organizmu, po to żeby przywrócić naturalną zdolność do samo uzdrowienia się!

W ramach Szkoły/Akademii Zdrowia Wellness/ działa, Szkoła Jogi, Poradnia Zdrowia Wellness oraz Centrum Szkoleń wyjazdowych w Janowcu nad Wisłą koło Kazimierza Dolnego.

W naszej Szkole kształcimy: Trenerów Personalnych, Life Coachów, Doradców Żywieniowych i Psychologicznych, Instruktorów rekreacji ruchowej i Ekspertów zdrowia wellness. Program edukacyjny oparty jest na kursach w systemie e-learningowym.

Na kursach on line z wykładowcą szkolimy Instruktorów Jogi i Mindfulness.

Kursy stacjonarne i szkolenia odbywają się w Warszawie przy ul. Bukowińskiej oraz w naszym Centrum Szkoleń wyjazdowych w Willi Wellness w Janowcu nad Wisłą koło Kazimierza Dolnego.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób pragnących zdobyć wiedzę na temat zdrowego stylu życia dla swoich własnych potrzeb, jak również dla tych, którzy chcą zdobyć nowy zawód lub poszerzyć kompetencje zawodowe w tym zakresie.

Dla kogo są nasze kursy i szkolenia?

Każdy kto chce nauczyć się zdrowego stylu życia może zostać uczestnikiem zajęć i otrzymać tytuł w zawodach wellness:  Ekspert, Konsultant, Doradca żywieniowy, Instruktor aktywności ruchowej, Doradca psychologiczny, Coach i Trener personalny, potwierdzony stosownymi certyfikatami.

Kursy są dla wszystkich, którym bliski jest zdrowy styl życia, którzy chcą go nie tylko prowadzić, ale również propagować i pracować w branży zdrowia wellness.

Nasze kursy i szkolenia są również skierowane do tych, którzy już prowadzą zdrowy styl życia i posiadają na ten temat wiedzę, ale chcą dowiedzieć się czegoś więcej i podnieść swoje kwalifikacje, a dodatkowo używać tytułów zawodowych wellness.

Są także dla osób, które pracują lub chcą pracować w branży zdrowia wellness lub fitness, gabinetach dietetycznych, kosmetycznych, fizjoterapeutycznych, klubach fitness, obiektach SPA, hotelach, pensjonatach, restauracjach (które chcą serwować zdrowe posiłki).

Absolwenci kursów, po podjęciu własnej działalności, mogą liczyć na naszą pomoc instruktażową i medialną.