Certyfikaty, zaświadczenia

 Certyfikaty

Ponieważ zawód Trenera personalnego wellness & Life Coacha składa się z pięciu kompetencji wellness: eksperta, doradcy żywieniowego, instruktora rekreacji ruchowej, doradcy psychologicznego i coacha wellness to po ukończeniu pełnego kursu e-learningowego, możesz uzyskać siedem certyfikatów. Dodatkowo dla osób, które ukończyły kurs na Trenera personalnego wellness Trenera personalnego & Life Coacha a planują zatrudnienie w krajach Uni Europejskiej, będzie możliwość dodatkowego wydruku w języku angielskim. Na certyfikatach nie podajemy, że kurs odbywał się w formie e-learningowej.

Jak je otrzymasz?

Po zakończeniu każdej części kursu lub pojedyńczego kursu w systemie ratalnym i zaliczeniu egzaminu na platformie e-learningowej otrzymasz już możliwość pobrania i wydrukowania certyfikatu, który niczym nie różni się od oryginalnych certyfikatów.

Certyfikat Amerykańskiej Szkoły Zdrowia Wellness Florida Wellness Health Academy FWHA

Po zaliczeniu egzaminu i otrzymaniu certyfikatu w języku polskim i ewentualnie angielskim, możesz uzyskać certyfikat  Amerykańskiej Szkoły Zdrowia Wellness Florida Wellness Health Academy FWHA. Uzyskasz go wykupując tylko (na stronie https://florwellness.com/) egzamin wraz z certyfikatem. Egzamin jest taki sam jak zaliczyłeś na kursie polskim więc nie będzie stanowił dla Ciebie problemu. 

Aby uzyskać cenę promocyjną $ 9,90, skontakuj się z nami. Poniżej wzory certyfikatu.

Zaświadczenia MEN (Ministerstwa Edukacji Narodowej) 

Aktualnie nie wystawiamy zaświadczeń  MEN.

Wzór certyfikatu:

BACK TO TOP