Oferujemy kursy służące zdobywaniu wiedzy i umiejętności w zakresie zawodów wellness, które związane są z prowadzeniem zdrowego stylu życia opartego na filozofii wellness. Kursy prowadzone są w systemie e-learningowym, z możliwością odbycia dodatkowych szkoleń praktycznych w Centrum szkoleń wyjazdowych.

Uczestnictwo w kursach ma na celu uzyskanie uprawnień zawodowych oraz prawa do kontynuacji nauki w szkoleniach praktycznych. Szkolenia praktyczne organizujemy w trybie stacjonarnym  w naszym Centrum szkoleń  stacjonarnych znajdującym  się w naszym pensjonacie Willa Wellness w Janowcu nad Wisłą koło Kazimierza Dolnego. Odbywają się tu szkolenia dla osób, które ukończyły nasze kursy i chcą pogłębić swoje umiejętności w zawodzie.

Kursy i szkolenia są przeznaczone dla osób, którym bliski jest zdrowy styl życia, zarówno dla tych pragnących zdobyć wiedzę na jego temat dla swoich własnych potrzeb, jak również dla tych, którzy chcą zdobyć nowy zawód lub poszerzyć kompetencje zawodowe w tym zakresie.

Kursy oparte na systemie e-learningowym umożliwiają obniżenie kosztów i ograniczają liczbę dojazdów do miejsca szkolenia.

Cały kurs, łącznie z zaliczeniem egzaminu, odbywasz w domuDzięki temu oszczędzasz swój czas. Nie musisz także posiadać żadnych uprawnień, żeby zostać certyfikowanym specjalistą w branży wellness. Nie musisz odbywać żadnej praktyki, żeby otrzymać certyfikat, aczkolwiek po otrzymaniu go, będziesz mógł skorzystać dodatkowo z oferowanych przez nas szkoleń praktycznych.

Nie ma dużego ograniczenia czasu, w którym odbywasz kurs, ani limitu podejść do egzaminu, po którego zaliczeniu od razu możesz wydrukować certyfikat. Później, po zaliczeniu egzaminu na Trenera personalnego wellness oraz Trenera personalnego & Life Coacha wyślemy Ci oryginalne zaświadczenie MEN.

Nie ma żadnej różnicy pomiędzy dokumentami dla kursów stacjonarnych i dla kursów e-learninowych. Nie zawierają informacji o formie kursu.

Certyfikaty są uznawane w Polsce i w Europie! (patrz Certyfikaty, zaświadczenia).

Po zakończeniu każdego z naszych kursów będziesz certyfikowanym specjalistą wellness.

Opis oferowanych zawodów i kursów wellness w następnych zakładkach.

 
BACK TO TOP