Gdzie mogę kupić kurs?

Kurs możesz kupić na stronie https://fundacjawellness.pl/kursy-online/.

Zakupiłem kurs. Co dalej muszę zrobić, aby go rozpocząć?

Aby rozpocząć kurs należy wykonać następujące kroki:

1. Po zakupie kursu na bądźwell.pl sprawdzić swoją pocztę e-mail i odebrać wiadomość ze sklepiku. Będzie znajdować się w niej link do strony rejestracji oraz kod zaproszenia.
  2. Zarejestrować się na wellnessvita.pl podając na stronie rejestracji kod zaproszenia, który otrzymałeś w mailu ze sklepiku bądźwell.pl
  3. Poczekać, aż administrator przydzieli Ci dostęp do kursu oraz pełny dostęp do forum. Otrzymasz wtedy e-mail z linkiem do swojego kursu. Dostęp jest przydzielany przeważnie w ciągu kilku godzin od rejestracji na wellnessvita.pl, ale w wyjątkowych sytuacjach okres oczekiwania może trwać do 2 dni roboczych. Czekając na pełny dostęp, możesz już zaktualizować swój profil na forum.
  4. Po otrzymaniu wiadomości e-mail z informacją o aktywacji dostępu, możesz już rozpocząć kurs.
Nie otrzymałem wiadomości e-mail, o której piszecie wyżej.

Prosimy sprawdzić czy e-mail nie trafił do folderu spam. Jeżeli masz na swojej poczcie zakładki, takie jak Społeczności, Oferty albo inne poza głównym folderem odebranych wiadomości, sprawdź również tam.

Dlaczego nie mam dostępu do wszystkich forów?

Każdy uczestnik kursu ma dostęp tylko do forum kursu, w którym uczestniczy. Jeżeli nie masz dostępu do żadnego forum, znaczy to, że administrator jeszcze Ci go nie przydzielił. Prosimy o cierpliwość. O przydzieleniu zostaniesz poinformowany na swój adres e-mail.

Wszedłem na stronę kursu poprzez Platformę e-learningową, ale nie mogę wejść na żadną lekcję kursu.

Aby wejść do lekcji, należy być zalogowanym na portalu wellnessvita.pl. Zalogować możesz się na stronie kursu.

Jak mogę dodać na forum swoje zdjęcie, dane kontaktowe i inne informacje?

Swój profil możesz edytować w zakładce Profil na forum (znajdziesz ją w prawym górnym rogu forum).

Po wejściu na Profil możesz m. in.:

• Wpisać swoją miejscowość zamieszkania, krótką biografię oraz stronę internetową (jeśli posiadasz) w zakładce Ustawienia profilu.
  • Podać swój profil na Facebooku, Twitterze i innych serwisach społecznościowych w zakładce Ustawienia danych kontaktowych.
  • Wstawić swoje zdjęcie w zakładce Ustawienia zdjęcia.
Po co mam wstawiać na forum swoje zdjęcie i informacje o sobie?

Wstawienie zdjęcia i podanie tych informacji nie jest obowiązkowe, jednak gorąco do tego zachęcamy.

Dzięki podaniu tych informacji oraz zdjęciu, będziesz miał możliwość zapoznania się z innymi uczestnikami kursu, z którymi spotkasz się później na kursie stacjonarnym.

Jeżeli chcesz ukończyć tylko jedną część kursu i nie planujesz kursu stacjonarnego, również zachęcamy do uzupełnienia swojego profilu, aby nie być anonimowym. Nasze forum jest zamknięte dla osób postronnych, dlatego nikt poza uczestnikami kursu oraz administratorami nie pozna podanych przez Ciebie informacji.

Zapomniałem hasła do logowania na akademia.fundacjawellness.pl

Po zarejestrowaniu, hasło, które ustaliłeś zostało wysłane na adres e-mail podany przy rejestracji. Jeżeli nie możesz znaleźć tego e-maila, możesz wejść na https://akademia.fundacjawellness.pl/wp-login.php i kliknąć na „Nie pamiętasz hasła?”. Po wpisaniu swojego loginu lub adresu e-mail otrzymasz link umożliwiający ustanowienie nowego hasła.

Nie rozumiem jednego z zagadnień na moim kursie.

Do tego między innymi służy nasze forum. Zachęcamy do zadawania pytań dotyczących wszelkich niejasności. Na pewno inni uczestnicy kursu albo instruktorzy wyjaśnią Ci wszystkie wątpliwości.